Jak jsem se zamilovala

17. října 2014 v 17:18 | Katy |  téma týdne
Jak jsem se zamilovala.
To je docela matoucí název, ale částečně to je pravda. Ale já se nezamilovala do člověka, ale do zvířátka. Od soboty máme velice přátelského tvora, kocourka s honosným jménem Darian, kterému s úšklebkem přezdíváme Číro. Je to totiž takový střapáček. V naší výhradně ženské společnosti našich domácích zvířatek se Darinkovi daří velmi dobře - musím ho pochválit, je to velmi statečný kocour. Zato Bibiána ( jeho snad budoucí kamarádka) je z toho drobečka celá nervózní a mám pocit, že z něj má snad strach. Ale postupem času se to zlepší, už nyní se od něj vzdaluje sotva na vzdálenost půl metru. Neustále ho pozoruje.
Když jsem čekala až Dariana přivezou ( žil totiž v opuštěné krabici v nebezpečné továrně, celý špinavý), tak jsem při sebemenším zašustění letěla k oknu a hlídkovala s pohledem upřeným na silnici co k nám vede. Ale den se vlekl a stále nic. Kdyby se dal vrátit čas, tak bych v tu dobu nebyla tak nervózní, a užívala si soboty. Ale protože to nejde, tak jsem v ten den jenom lítala k oknu a zpátky k televizi. Ne že by mi to vadilo, ale když jsem to počítala tak jsem šest hodin promrhala u telky! A to mi teď přijde jako úplně zbytečně promarněná doba života, který tak rychle běží.
Níže vám na fotkách představuji naše koťátko.
Omlouvám se za horší kvalitu snímků, obrázky byly pořízeny večer a Darinek se hrozně kroutí. Hlavně na té poslední fotce jsou vidět jeho velké uši a bradička do špičky. Hrozně se mi líbí jeho oči, působí strašně mile a roztomile. Ostatně co je malé je vždycky roztomilé. Teda, pokud nejde o nějakou havěť. :)

PS: Slibuji další várku obrázků, akorát při lepším světle. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness | Web | 17. října 2014 v 17:41 | Reagovat

Je to krásná kočička, moje kamarádka má podobnou, myslím že pravou Wiskas. Zvířata jsou mnohdy lepšími společníky, než lidé...snad proto, že nedokážou mluvit, ale jejich oči prozradí vše. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama