"Katastrofy" aneb Co nás spojuje

26. září 2014 v 19:12 | Katy |  téma týdne
Rozhodla jsem se, že nebudu psát dlouhý kecy o tom, že je téma týdne "učím se žít", (tradá novinka!) protože to každý ví. Takže rovnou k věci.
Když se to tak vezme, tak se člověk učí žít každým okamžikem života, a proto každý ví, co se mu kdy podařilo nebo naopak nezdařilo. Já chci psát o tom, co se nezdařilo. Lépe řečeno o tom, co spojuje valnou většinu lidí. Ano, dámy a pánové, budu psát o takových mini katostrofách nebo nehodách ( záleží na tom jaké to má následky) v životě každého z nás. Aby to bylo přehledné, tak jsem to očíslovala.

1. SCHODY

Nepište mi pod komentář, že se vám to nikdy nestalo, protože se to průměrnému čechovi stane minimálně 1x za život. Takže i když vás to doposud nepostihlo, tak se můžete těšit - jistě to brzo přijde.
Takže k věci - jdete po schodech nahoru a jako na potvoru zapomenete, že tam není patnáct schodů, ale šestnáct...
nebo hůř - dolů.
Nemyslete si, že se vám nic nestane. Takový volný pád...řekněme metr dolů je docela otřesný, zvlášť když je to od zubaře a vás stále ještě bolí ten zub co vám ten šílenec vyvrtal. ( Néé, tohle se mi vůbec nestalo. :D)

2. KDE TO KRUCINÁL JE!

Ano, velice častý případ kvůli kterému by si člověk někdy nejraději vyrval všechny vlasy. Píšu samozřejmě o věcech co se jako náhodou vytratí zrovna ve chvíli kdy je nejvíc potřebujeme. To pak hledáte třeba klíče a srdce vám bije jako o život, protože vám autobus jede za pět minut a vy ho musíte stihnout děj se co děj. Potom je samozřejmě člověk objeví na místě kde je stokrát prohledal a zlobí se sám na sebe, že je slepý.
Tyhle naschvály přiřazuji k legráckám domácích strašidel, o kterých jsem přesvědčená, že se ukrývají ve zdech našeho domu, protože kdo by jinak pořád kradl tu zatracenou jednu ponožku kterou postrádám když věším prádlo?!

3. CO TO VLASTNĚ BYLO...

A jako třešinku na dortu přidám tuto kategorii. Upřímně tuhle nesnáším asi nejvíc, i když i ty ostatní jsou děsivý...Brrr!
Řekněme, že jste v obchodu. Podle lístku s nákupem ládujete vozík potřebným jídlem, a tu jdete k lahůdkám aniž byste věděli proč. Sakra, co jsem to chtěla koupit... A pak si samozřejmě nevzpomenete, a až doma - když unaveně sebou plácnete na gauč a zapnete televizi - zjistíte, že vám chybí niva kterou jste potřebovali na tu sýrovou omáčku co jste chtěli dělat k obědu.


Tohle byly tři kategorie díky nimž se můžete snadno dostat do nějakého ústavu. Opravdu lituji jedince které postihly všechny tři věci v jeden den. Pro ně mám jen slabou útěchu v podobě toto, že každý má den blbec.
No a co vy, ostatní? Máte nějaké traumatizující zážitky nebo se taky stýkáte často s těmito jako já? Ups, a už jsem se prozradila. Hm, a to ten článek na to neměl upozornit. :D No nic, tak je to venku.
Je to ode mne vše a doufám, že jste se aspoň maličko pobavili.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness | Web | 26. září 2014 v 19:37 | Reagovat

Moc hezky napsané, velmi se mi líbí tvůj design stránek! :)

2 Katy | Web | 26. září 2014 v 21:49 | Reagovat

Děkuji, tak teď jsi mi potvrdila že tento desing na pár měsíců vydrží.

3 Kai | E-mail | Web | 6. října 2014 v 21:54 | Reagovat

Jo, se vším kompletně souhlasím :DD Hlavně nemám rádda to s těmi schody!! Úplně goooosh, fuj!! Vždycky mi buší srdce ještě půl hodiny potom :D :D

Jinak nádherný banner k vodním lidem ;) Ale fakt dokonalej!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama