Omluva

16. července 2014 v 9:41 | Katy. MedelinMedy, Aranis, *Meli* |  Zprávy od nás pro vás
Konečně jsou prázdniny. Tedy pro nás, školou povinných. I my máme prázdniny, my, adminky blogu. A proto bychom se vám chtěly omluvit, pokud budeme vydávat článků méně než v jiných měsících. Každá z nás jede na dovolenou a má spoustu dalších prázdninových akcí, a tak nám snad prominete občasnou nepřítomnost na tomto blogu. Kapitolovky budou vycházet asi více nepravidelně, ovšem využijeme každé možnosti dostat se k počítači a vrhnout se na psaní. Jiné články, jakožto téma týdne, nějaké básničky, zamyšlení, atd., si budete moci přečíst také, jistě se nejmíň šest článků tohoto druhu vydá.
A teď už na tu zábavnější část tohoto informačního článku, protože se připravují jisté akce. Tak jdem na to:
V sprpnu nebo na začátku září se můžete těšit na básničkový soubor, který sestavujeme všechny, a který nese název "Kaktus". Bude to pojednávat o životě jednoho kaktusového mužíka.
Dále je na řadě Prázdninový šálek kávy, který připravuje Katy. PŠK (prázdninový šálek kávy), bude vycházet jednou týdně, a budou to články k zamyšlení nebo s prázdninovými nápady a vychytávkami. Dalo by se říct, že to bude takový mix všeho.

No a to je prozatím všechno. Kdybychom náhodou přišly na něco nového tak vám to napíšeme. Nebo si to necháme jako malé překvápko. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama